118 70 BİLİNMEYEN NUMARALAR

Türk Telekom numaralarından 118 70′yi arayarak, 7/24 Türkcell bilinmeyen numaraları sorgulama yaparak istediğiniz Türkcell abonesinin hat bilgilerine cep telefonu numarası sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz.

Avea abonesinin bilinmeyen numaralarını öğrenmek için cep telefonunuzdan direk 118 70’i arayarak, cep telefon numarası sorgulama yapabilirsiniz Vadofone abonesine ait  bir numaranın kime ait olduğunu  öğrenmek için 118 70’i Vadofone Bilinmeyen Numaralar servisine ulaşabilirsiniz.

Avea bilinmeyen numaraların ulaşmak için cep telefonunuzdan 118 70’i arayabilirsiniz.  Tanıdığınız bir Avea abonesinin için, isim ile telefon numarası bulmak için,        118 70 bilinmeyen numaralar servisini arayarak dilerseniz isim – soy ad bilgilerinden isimden numara bulabilirsiniz. Günün her saatinde cep telefonunuzdan 118 70 ‘i arayarak, isimden telefon numarası sorgulama ile istediğiniz GSM numarasının hat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>