Etiket arşivi: 118 bilinmeyen numaralar

bilinmeyen numara servisi

Bilinmeyen Hiç Bir NUmara Kalmasın

Bilinmeyen numaralar servisi 11870 ile artık beni kim aramış diye düşünmeyeceksiniz.

Başına alan kodu girmeden 11870′i tuşlayarak bu üstün hizmet kalitesine ulaşabilir,merak ettiğiniz bilgileri alabilirsiniz.Evinizden, iş yerinizden oturduğunuz her yerden bizlere bir telefon kadar uzakta olduğunuzu unutmayın.

Türkiye’nin her noktası üzerinden 7 gün 24 saat hafta içi veya hafta sonu fark etmeden, bekleme yapmadan bizlerle kesintisiz iletişim kurarak numara sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

NEDEN 11870 BİLİNMEYEN NUMARALAR

300x250-4Teknolojinin hayatımızı ne kadar kolaylaştırdığı konusunda konuşmamıza bile gerek yok artık. bir tıkla ya da bir telefonla istediğimiz bilgiye olduğumuz her yerden ulaşabiliyoruz.

İnternetten ulaşabildiğimiz bilgiler olabildiği gibi mesla bir şahıs adına kayıtlı numaranın kime ait olduğuna ulaşmak için 118′li numaralar imdadımıza koşuyor. çünkü bize bu bilgeye ulaşmak için gerekli olan tek şey bir telefon; 11870 Bilinmeyen Numaralar servisi diğer bilinmeyen numaralar arasında verdiği hizmet kalitesiyle göz dolduruyor.

yapmanız gereken o kadar basit ki cep ya da sabit telefonunzudan 11870 i tuşlamak bulunduğunuz yerin bir önemi yok ülke sınırları içinde olmanız yeterli.

Bilinmeyen numaraların sunduğu hizmetler arasında ;

Tüm Gsm operatörlerin bilinmeyen numaralarına ulaşabilirsiniz ;mesela

Turkcell Bilinmeyen numaralar,Avea Bilinmeyen Numaralar, Vodafone Bilinmeyen Numaralar gibi..

Numaradan isim sorgulama ya da İsimden Numara Sorgulama yapabilirsiniz . isim soyad ve şehir bilgisini aktarmanız gerekir İsimden Numara sorgulama yaparken

Telekom numaralarının sorgulama işlemini yapabilirsiniz Türk Telekoma ait bir numara şahıs ya da firma adına kayıtlı olsa da 11870 sayesinde ulaşmanız mümkün .

 

7/24 BİLİNMEYEN NUMARA SORGULAMA

7/24 bilinmeyen numaralar servis hizmetleri sağlayan ‘’118 70’’ Bilinmeyen Numaraların dışında verdiği hizmetlerle rehberlik hizmeti servis alanınızda  birçok hizmet alanında Türkiye’de ilklere imza atan tek numaradır.

’118 70’’ Bilinmeyen Numaralar Servisi’ ile bilinmeyen hiçbir numara kalmayacak. 118 70 ile Yakınlarınızın arkadaşlarınızın uzak kaldığınız ulaşamadığınız sevdiklerinizin numaralarına bilinmeyen numara sorgulama yolu ile veya ve ile anında ulaşabilirsiniz  ‘’118 70’’ bilinmesi gereken tek numara

Türkiye’nin en büyük rehberlik servisi olan,’’118 70’’ bilinmeyen numaralar servisi ile bilinmeyen  Turkcell numarasının sahibini  anında öğrenin 118 70 ile hem sabit, hem GSM hatlarından aranılabilen, hem sabit hem GSM numaralarına ait bilinmeyen numara sorgulama yaparak istediğiniz kişinin bilinmeyen numarasını öğrenebilirsiniz.

118 70 DE ÇARELER TÜKENMEZ

Yolda arabanızla giderken, birden arabanız bozuldu ve ne yaptıysanız bir türlü çalıştırmayı başaramadınız. Yetişmeniz gereken çok önemli bir toplantı var peki ne yapacaksınız? Mal canın yongasıdır diye boşuna dememişler Arabanızı bırakıp ta gidemiyor öte yandan da iş toplantısına geç kalıyorsunuz. ‘’118 70’de çareler tükenmez.
Ahmet’i Mehmet’i aradınız ama bir türlü bir çekici numarasına ulaşamadınız.118 70’i arayın değil yolda dağın tepesinde olsanız Size en yakın çekicinin numarasını size verir. Siz göz açıp kapayana kadar sizin çekici yanınızda olur.
Hepsi bu kadar değil tabi,’’118 70’’ bu numarayı mutlaka bir yere not alın. Mümkünse yanınızdan ayırmayın. Çünkü size en yakın eczane çiçekçi Hasta hane kısaca ihtiyacınız olduğu her an her yerde sizinle birlikte. Türk Telekom hatları ve bütün GSM operatörlerinden başka hiçbir numara tuşlamadan tek numara ‘’118 70’’ üzerinden arayabilir siniz.

artık bilinmedik numara kalmıcak!!!

118 70 bilinmeyen numaralar servisinde artık bilinmedik numara kalmıcak numarasını bilmediğiniz cevapsız aramların kim oldugunu ögrenebilicek 118 70 bilinmeyen numaralar üzerinden numaranız gözükmeden görüşme yapabiliceksiniz. bu servisi herhattan arayabilir cevapsız cağrıların kim oldugunu ögrenebilirsiniz.türkiyede yeni moda 118 70 bilinmeyen numara