Etiket arşivi: cep numarası sorgulama

Bilinmeyen Cep Numarası Sorgulama

118 70 bilinmeyen numaralar servisi ile istediğiniz GSM abonesi ile ilgili numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için‘’118 70’’ Bilinmeyen No servisini arayabilir hiçbir operatör fark etmeksizin numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için Sizi Arayan Numara Kim”cep telefonu numarası sorgulama yaparak istediğiniz kişinin numarasına ulaşabilirsiniz.

Türkcell hattı kullananlar 18 70’i arayarak istediği Türkcell abonesinin hat bilgilerine numara kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. ‘’118 70’’ ile istediğiniz numaranın hat bilgilerine veya numarasına bilinmeyen numara sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz.

118 70’i arayarak telefonunu öğrTürcell bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey aramak. Öğrenmek istediğiniz abonenin isim ve soy isim bilgileri ile isimden numara sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.118 70’’ vadofone bilinmeyen numaralar servisi ile Üstelik numaradan isime, numaradan isim sorgulama ya da isimden telefon numarası bulmak için sorgulama yaparak istediğini kişinin telefon numarasına ulaşabilirsiniz!

Bilinmeyen Numara Sorgulama

118 70 i arayarak bu servis aracılığı ile Cep numarası sorgulama ya da sabit telefonların sorgulanması 118 70 ile u sayede her türlü bilinmeyen numara sorgulama yapabilirsiniz. Bılınmeyen numaralar 118 70 le ısımden numara sorgulama yapmak ıcın tum operatorlerden arayabılırsınız.

Turk Telekom Bilinmeyen Numaralar Servisi turkcell bilinmeyen numaralar avea ve vodafone bılınmeyen numaralara artık 118 70 ten ulasabılırsınız. 118 70 bilinmeyen numaralar” servisinden “Türkcell bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu öğrenmek’’ istiyorsanız yapmanız gereken tek şey aramak. ’118 70’’ Bilinmeyen numaralar servisi ile tanımadığımız bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız bilinmeyen numara sorgulama yapabilir, aklınızda bu kimin telefonu olduğunu öğrenebilirsiniz.

118 70 bilinmeyen numaralar servisi sayesinde, bilmek istediğiniz numaraların sahiplerini öğrenebilir, hatta, ad-soyad, il ve ilçe gibi iletişim bilgilerini verdiğiniz kişinin, numarasına da ulaşabilirsiniz. Vodafone abonesine ait bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için 118 70’i Vadofone ile ilgili Bilinmeyen Numaralar servisine 7/24 ulaşarak sizi arayan bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz gsm numarayı sorgulayabilirsiniz.

118 70 İLE SİZİ SİNİR EDEN BİLİNMEYEN NUMARALARIN KİME AİT OLDUĞUNU ÖĞREBİLİRSİNİZ.

Sizi sürekli çağrılar bırakıp sinir eden  GSM numarasının sahibini öğrenmek için,operatörünüz turkcell,vodafone,avea ne olursa olsun veya türk telekom’a kayıtlıbir sabit telefon numarasından dahi 118 70 bilinmeyen numaralar servisini arayarak siz arayan tüm GSM  kullanıcılarının numarasını numaradan isim sorgulama  ile sizi arayan numaranın  kim olduğunu öğrenebilirsiniz

Bir tanıdığınızın ev telefonunu öğrenmek için tek yapmanız gereken 118 70’i arayarak numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin telefon numarasını ev telefonu sorgulama yaparak istediğiniz kişinin hat bilgilerine ve numarasına anında ulaşabilirsiniz.

 Kısaca ‘118 70’’ Bilinmeyen Numaralar Servisi ile Türkiye’deki tüm GSM operatörlerine numaralara ait numara ile isim bulmak için cep numarası sorgulama yapabilir istediğiniz kişinin numarasına veya hat bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.