Etiket arşivi: isimden telefon numarası bulma

Bilinmeyen Cep Numarası Sorgulama

118 70 bilinmeyen numaralar servisi ile istediğiniz GSM abonesi ile ilgili numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için‘’118 70’’ Bilinmeyen No servisini arayabilir hiçbir operatör fark etmeksizin numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için Sizi Arayan Numara Kim”cep telefonu numarası sorgulama yaparak istediğiniz kişinin numarasına ulaşabilirsiniz.

Türkcell hattı kullananlar 18 70’i arayarak istediği Türkcell abonesinin hat bilgilerine numara kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. ‘’118 70’’ ile istediğiniz numaranın hat bilgilerine veya numarasına bilinmeyen numara sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz.

118 70’i arayarak telefonunu öğrTürcell bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey aramak. Öğrenmek istediğiniz abonenin isim ve soy isim bilgileri ile isimden numara sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.118 70’’ vadofone bilinmeyen numaralar servisi ile Üstelik numaradan isime, numaradan isim sorgulama ya da isimden telefon numarası bulmak için sorgulama yaparak istediğini kişinin telefon numarasına ulaşabilirsiniz!

BİLİNMEYEN NO SORGULAMA

’118 70’’ Bilinmeyen No servisini kullanmak için uzman ekibimize bilmediğiniz numarayı vererek bilinmeyen no sorgulama yapmanız yeterlidir. Turkcell hatlı cep telefonundan ‘’118 70’’ ile yapılan bilinmeyen no sorgulaması ile istediğiniz kişinin hat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz isimden telefon numarası bulmak için isimden numara bulma yapabilirsiniz. mobil operatör ve sabit hatlardan 118 70′,i arayarak bilinmeyen numaralara ulaşabilirsiniz.

‘’118 70’’ Bilinmeyen numaralar servisi ile cevapsız bir numaranın kime ait olduğunu bilinmeyen numara sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. ‘’118 70’’ bilinmeyen numaralar servisini faturalı veya ön ödemeli hatlı tüm Turkcell aboneleri ve diğer operatörler kullanabilir.

‘’118 70’’ Bilinmeyen No servisini kısa mesajla faturalı veya ön ödemeli hatlı tüm Turkcell aboneleri arayabilir hiçbir operatör fark etmeksizin numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için cep telefonu numarası sorgulama yaparak istediğiniz kişinin numarasına ulaşabilirsiniz.

Bilinmeyen Numaralar Servisi

118 70 TÜRKİYEYİ BİR NUMARADA BULUŞTURAN TEK NUMARA

Türkiye’nin Yeni Bilinmeyen Numaralar Servisi, ‘’118 70’’ Hem sabit, hem GSM hatlarından aranılabilen, hem sabit hem GSM numaralarına ilişkin sorgulama yapabileceğiniz ve bu anlamda Türkiye’nin ilk bilinmeyen numaralar servisi özelliği ile hizmet vermeye devam ediyor. Bu anlamda ‘’118 70’’ hiçbir ön numara ve kod çevirmeden aranabilen ve bütün Türkiye’yi bir numarada buluşturan rehberlik hizmeti numarasıdır.

Evet 118 70 i arayıp bir isim verdiğinizde isimden telefon numarası bulma yolu ile size Türkiye’deki tüm operatörler dahil Vodafone, Turkcell, Avea, Türk Telekom ilgili isim taranarak cevap veriliyor

‘’118 70’’ telefon üzerinden 7/24 bilinmeyen numara hizmeti verir. Bunun yanında telefon ve internet üzerinden http://bilinmeyentelefonlar.com/ ile hizmet veren bu anlamda Türkiye’nin en büyük rehberlik servisi olup, verdiği hizmetlerin kalitesi ile emsal teşkil etmektedir.