Etiket arşivi: turkcell bilinmeyen numaralar

TELEFONLA RAHATSIZ EDENE HAPİS CEZASI

Hiç kimse isteyerek huzurunuzu bozamaz. Bu durum Türk ceza kanunun 123. maddesinde kişilerin huzur ve sükununu bozma başlığı adı altında düzenlenmiştir. Sizi de sürekli rahatsız eden bir telefon numarası varsa şikayetiniz üzerine faile üç aydan bir yıla kadar hapis cezası verilir.
Siz de sizi rahatsız eden numaranın öncelikle kime ait olduğunu öğrenmek isterseniz 11870 Bilinmeyen Numaralar servisini arayıp öğrenebilirsiniz. Dilerseniz o anda numarayla görüşme yapmanızı da sağlıyor 11870 servisi. Ayrıca bu servis üzerinden yine numaradan isim sorgulama yapabildiğiniz gibi isimden numara sorgulama yapmanız da mümkün.
Türkiye’nin neresinde olduğunuz fark etmez 11870’i her yerden istediğiniz zaman rayabilirsiniz. Cep telefonunuzdan ya da sabit hattınızdan önüne herhangi bir alan kodu koymaksızın direkt 11870’i tuşluyorsunuz aradığınız numara rehberde kayıtlı bir numaraysa hemen sizinle bilgi paylaşımı yapabiliyoruz.
Sorgulama yapmak istediğiniz numara Turkcell Bilinmeyen numara, Avea bilinmeyen numara ya da Vodafone bilinmeyen numara olması fark etmez tüm gsm operatörlerini ve sabit hatları sorgulatabilirsiniz.

118 70 Türkcell Bilinmeyen Numaralar

Telefonuna farklı cevapsız çağrılar geldiğinde nereyi arayacağım düşünmenize gerek yok. ‘’118 70’’ ile tüm operatörlere ve Türk Telekom numaralarına ait tüm bilinmeyen numaralarını öğrenmek artık çok kolay! GSM operatörü olan Turkcell’in yanı sıra Türk Telekom abone bilgilerine de başka bir numarayı aramanıza gerek kalmadan ulaşabilir ‘’118 70’’ Türkcell bilinmeyen numaralar servisini arayarak istediğiniz Türkcell kullanıcısının numarasını İsimden numara bulma yolu ile hemen öğrenebilirsiniz.

7/24 cep telefonunuzdan ve Türk Telekom hatlı telefonlardan 118 70 ‘i arayarak, Sizi arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için  cep telefon no sorgulama yapabilirsiniz. 118 70’’ Bilinmeyen Numaralar Servisi sayesinde, günün her saatinde bilmediğiniz numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

118 70′i arayarak, 24 saat boyunca dilediğiniz Vodafone abonesinin cep telefonu numarasına ya da sizi arayan bir GSM numarasını kime ait olduğunu öğrenmek için ‘’118 70’’ gsm numara sorgulama ile istediğiniz kişinin hat bilgilerine ulaşabilirsiniz

AVEA NUMARA SORGULAMA

Bilmediğiniz numaraları öğrenmek çok kolay! ‘’118 70’’  bilinmeyen numaralar servisi; ile bilinmeyen numaralar sorgulama yolu ile bir numaranı kime ait olduğunu öğrenmek içi kişi bilgisine ya da bir kişiye ait cep ya da Türk Telekom’a tüm numaralarına ulaşabileceğiniz Türkiye’nin en yeni telefon rehberi servisidir.

Vodafone’a ait bilinmeyen numaraları öğrenmek için, 118 70’i arayarak, ad-soy ad bilgilerinden ya da avea bilinmeyen numara sorgulama yapabilirsiniz. Türkcell bilinmeyen numaraları öğrenmek için, 118 70’i arayarak, Türkcell bilinmeyen numara sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.

Cevapsız aramalar listenizde tanımadığınız bir numara var. Doğal olarak arayanın kim olduğunu öğrenmek istiyorsunuz. 118 70 bilinmeyen numaralar servisini arayarak, sizi arayan cevapsız numaranın kim olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük bilinmeyen numaralar servis ile  Avea hattı kullananlar 18 70’i arayarak istediği Türkcell abonesinin hat bilgilerine numara kime ait olduğunu öğrenebilir

118 70 BİLİNMEYEN NUMARALAR SERVİSİ HİZMETE GİRMİŞTİR.

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ya da Avea hatlı telefonunuzdan 118 70 tuşlayarak Bilinmeyen Numaralar Servisi’nden faydalanabilirsiniz118 70 rehberlik hizmeti bilinmeyen numaralar servisi ile güvenilir, güçlü yedekli ses düzeneği Türkiye’ye ve Türk halkına hizmet vermeye başlamıştır.

24 Saat detaylı enformasyon ve bilinmeyen numaralar servisi hizmetleri sağlayan 118 70 bilinmeyen numaralar servis alanımızı oldukça büyüyerek genişlettik. Çözüm teorisi ile günümüzde müşteri ile görüşme ve diyalog gitgide daha büyük önem kazanmaktadır. Uzman personelimiz ile size en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz.

 118 70 bilinmeyen numaralar Servisleri alanında sahip olduğumuz kapsamlı deneyimlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz. Bilinmeyen numaralar servine ulaşmak için cep telefonunuzdan 11870 numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca diğer GSM bilinmeyen numaraları için cep telefonunuzdan direk 118 70 numarasını arayarak Türkcell Bilinmeyen Numaralar servisine ulaşabilirsiniz.118 70’de hizmette sınır yok.

 

118 70 HAKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER.

118 70 Nedir?

118 70 Dilediğiniz bir sabit veya GSM operatörlerine ait bilinmeyen numaraları öğrenebilmenizi ve ihtiyaç olduğunda size en yakın nöbetçi eczane, hastane, çilingir, çekici veya birçok alanda iletişim ve adres bilgilerine ulaşmanızı sağlayan Türkiye’nin ilk ve tek rehberlik servisidir.

118 70 tüm operatörlere ait bilinmeyen numaralar ile ilgili sorgulama yapılabilir mi?

118 70 Avea, Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom tüm GSM ve sabit hatlardan Numaradan isim sorgulama veya isimden numara sorgulama yapılabilmektedir. Belirtilen operatörlerle bilinmeyen numaralara ulaşabilirsiniz.

118 70 servisinden hangi değerli ek hizmetleri alabiliriz?

Çilingir hizmeti, çiçek gönderme servisi, bilinmeyen numaralar, araç muayene, araç kurtarma ve araç muayene gibi birçok ek hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

118 70 servisinden nasıl faydalanabilirim?

Dilediğiniz telefondan 118 70’i arayarak hizmet alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey telefonunuzdan 11870’i tuşlamak.

118 70 servisinden hangi operatör kullanıcıları faydalanabilir?

AVEA, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom numaralarından sabit hatlardan arayabilirsiniz.

118 70’i aradığımda sorduğum her kişinin veya kurumun telefon numaralarına ulaşabilir miyim?

AVEA, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’un rehberlerinde kayıtlı kullanıcıların bilinmeyen numaralarına ulaşabilirsiniz.

 118 70’i servisini Türkiye’nin her yerinden arayabilir miyim? Bölge sınırlaması var mı?

118 70’i bilinmeyen numaralar servisini istediğiniz şehirden arayabilirsiniz.